Realitní okénko

Hledáme posilu do týmu

Publikováno: 27.08.19 02:08

Máš rád(a) kontakt s lidmi a chceš dělat velké věci?

Hledáme fajn lidi do našeho týmu.
Nabízíme skvělé podmínky pro každého budoucího makléře.
Realsant Real uskuteční tvůj sen – poctivost, úsilí a radost.
Realsant Real ví, že pokud chceš prodat nebo koupit pozemek buduješ tak něco nového a aby se sny staly skutečnými, musíš je prožít zevnitř.
A ty můžeš růst s námi.
Přidej se do týmu Realsant Real. 

Jsme Realsant Real a plníme vaše sny.

O společnosti

Publikováno: 18.10.18 10:10

Jsme ryze českou společností s tradicí od roku 1996 se silným zázemím. Jsme jedna z dceřiných společností  PKS holding se sídlem ve Žďáře nad Sázavou s působností po celé České republice. Garantujeme tím pro Vás, kromě síly známé české značky, bezpečí a rychlost prodeje Vaší nemovitosti.

Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky se všemi členskými povinnostmi a právy.

Začínali jsme inženýrskou činností se dvěma lidmi. Po čase jsme činnost rozšířili o developerské projekty a prodej rezidenčních nemovitostí. Naše kanceláře jsou pro Vás k dispozici na Vysočině ve Žďáře nad Sázavou a v Brně v Žabovřeskách. 

Velmi dobře víme, že prodejem či nákupem nemovitosti si chcete plnit své sny a změnit život. My se toho rádi zhostíme s maximální zodpovědností a nasazením, a to tak poctivě a s úsilím, jako bychom si plnili svůj vlastní sen a měnili svůj život.

Proto se také neustále vzděláváme, jak v realitním právu, tak ve finančních oborech a IT technologiích, sledujeme velmi pečlivě vývoj trhu u nás, tak abychom také mohli přesně reagovat a využít veškeré možnosti prodejních technik vedoucích k maximálnímu nejlepšímu výsledku na míru pro Vás.

Chceme být realitami, o jakých sníte!

Lenka Maděřičová
ředitelka společnosti Realsant Real a.s.

provozovna: Santiniho 59/6, 591 02 Žďár nad Sázavou
 

V realitách začínala paní Maděřičová v roce 2006 jako realitní makléř. Od roku 2009 působila ve společnosti RE/MAX, kde dosáhla řady ocenění: mezinárodní TOP Golg club, dlouhodobě patřila mezi TOP 25, TOP 50 a TOP 100 makléřů v České republice.

Jako fyzická osoba je Lenka Maděřičová certifikovaný makléř dle normy ISO 17024 a je řádným členem Asociace realitních kanceláří. Certifikát dle ISO 17024 má v České republice něco málo přes 100 realitních makléřů z 15 000 registrovaných.

Jaké výhody z toho vyplývají pro Vás? Spojení s touto společností, kterou vede, pro Vás znamená garanci nejlepšího prodeje za nejlepší cenu i rychlost.

Jak pracujeme

Publikováno: 18.10.18 10:10

Každý člověk vnímá svět svými smysly. Očima, ušima, hmatem, sluchem a čichem. My víme, že když nemovitost pečlivě připravíme k prodeji a využijeme všech moderních technik, díky tomu prodáme VŽDY, dosáhneme NEJVYŠŠÍ CENU a za KRATŠÍ dobu.

K prodeji využíváme

  • Profesionálně vyfotíme - člověk jídlo vnímá očima, očima také vždy jako první vyhodnotí svůj zájem zda se nemovitost líbí či nelíbí
  • Vytvoříme kvalitní půdorysy - každý si potřebuje představit prostor a zabydlet se v něm, či postavit svůj nábytek
  • Zajistíme home stating - nemovitost k prodeji pečlivě a s láskou nachystáme
  • Připravíme videoprohlídku
  • Uděláme 3D scan nemovitosti
  • Vytvoříme vlastní webovou stránku pro nemovitost
  • A vždy něco navíc

Najdete nás i na Facebooku!

Navštivte naši stránku Realsant Real a staňte se naším fanouškem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Ochrana osobních údajů a Obchodní podmínky.
OK