Reference

Paní Maděřičová, Chtěli bychom Vám tímto vyjádřit dík a spokojenost s realizací koupě nemovitosti (dnes již našeho domečku), provedené ve Vašem zastoupení skrze realitní kancelář. Člověk si takovou věc nekupuje každý den, a tak si málokdo umí představit administrativu spojenou s tímto úkonem. Ani my jsme v podstatě nevěděli, jaký sled právních úkonů komplikovaných novým občanským zákoníkem, smluv, ošetření financí a podobně nás čeká a že je to běh na dlouhou trať. Navíc v našem případě jsme museli transakci částečně zafinancovat úvěrem a o to byla celá věc komplikovanější a náročnější. V dnešním světě plných podvodníků a právních kliček, jsme měli celkem obavy, jak to zvládneme. Od první chvíle jsme se však u Vás setkali s profesionálním přístupem, kdy nám byl Vámi zajištěn kompletní servis všech úkonů, počínaje prohlídkou nemovitosti a jejího předání. Co bylo velice příjemné, byla Vaše pružnost a ochota při řešení všech drobných i větších potížích, které se vyskytnou téměř vždy při takové transakci, a také vaše dosažitelnost prakticky v kterýkoli den a čas. K hladkému průběhu nám velice pomohlo i zajištění finančního poradenství s vyřízením úvěru, jednáních s bankou a pojištění nemovitosti skrze Vaši externí spolupracovnici. Dnes již bydlíme šťastně v domečku kde je krásně, čekáme na přírůstek do rodiny a hlavně, jsme ve svém! Vše se stihlo v daných termínech, a to díky Vaší profesionalitě a férovému jednání. Ještě jednou dík a jen tak dál!!! Myslíme, že od Vás by se mohla již spousta jiných obchodníků co učit.

J. D. s rodinou

Dobrý den paní Maděřičová, chci Vám moc poděkovat za zprostředkování prodeje chatky se zahrádkou Vaší realitní kanceláří. Líbila se mi forma jednání. Vše jak jste popisovala, co bude následovat, vše i tak probíhalo. Člověk, který poprvé prodává, je trochu nervózní ... Vše bylo k spokojenosti.

Děkuji, s pozdravem Kleskeňová Eva

Fundovaný odborník v dané oblasti, vstřícný a ochotný, korektní vystupování, 100% spolehlivý a pečlivý. I po uzavření smlouvy je s námi dále v kontaktu a zajímá se, zda je vše O.K. Pro konkrétního zákazníka hledá to nejlepší řešení, poskytne odpovědi na všechny vznesené dotazy. Jeho služeb jsme v rámci rodiny využili opakovaně. Doporučuji.

Mgr. Jana Manová

Vážená paní Maděřičová, píši Vám osobně, mám zdravotní postižení a špatně vidím na počítač. Proto bych Vám s manželem chtěla moc poděkovat za prodej nemovitosti. Měla jsem možnost setkat se s více makléři, ale s Vámi jsem si hned padla do oka. I když to nebylo lehké, Váš profesionální přístup, vstřícné jednání a ochota, se kterou jsme vše zvládli opravdu hladce a poměrně rychle.Od počátku jsem věděla, že jsem se svěřila do rukou odborníka a mohla se na Vás 100% spolehnout. Všechny záležitosti jste měla pod kontrolou a já se nemusela téměř o nic starat. Ještě jednou velké díky a Vaše služby mohu bez váhání všem doporučit.

S pozdravem Marie Musilová

Dobrý den, tímto Vám chci poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při prodeji bytu v Zaječí, vše proběhlo rychle bez zbytečných průtahů. Skvělý komplexní servis. Byla jsem velice spokojena a pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, ráda se na Vás obrátím, popřípadě doporučím svým známým. Přeji spoustu spokojených klientů.

S pozdravem Jeřábková

Se službami pana Vaňka jsem byla velmi spokojená. Je velmi komunikativní, vstřícný a ochotný. Opravdu profesionál na svém místě.

Mgr. Lenka Kučerová

Za mě jednoznačně jednička s hvězdičkou. Pan Vaněk je velmi příjemný a ochotný realitní makléř. Velmi oceňuji jeho znalosti ohledně realitního trhu - za kolik prodat, co vše vyřídit, na co si dát pozor. Pomohl nám prodat nemovitost za vyšší částku, než za kolik jsem původně odhadovala. Zkrátka celý průběh prodeje byl bez jakéhokoliv zádrhelu a kdyby po světě pracovali pouze makléři jako pan Vaněk, lidi by mohli prodávat a nakupovat bez obav a strachu, že je někdo podvede nebo něco při realizaci prodeje/nákupu opomene.

Petra Mikulášková

Vážená paní Maděřičová, Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za zprostředkování našeho vysněného bydlení. Jako zaměstnanci banky z praxe víme, že nákup nemovitosti může velice komplikovaná a plný neočekávaných momentů. Tím spíše, když je nákup realizovaný z velké části z hypotéky a zároveň se splácí další hypotéka, kterou měl bývalý majitel. S Vaší účastí však šlo opravdu hladce, rychle a bez starostí. Myslíme, že celou operaci jsme zvládli v rekordním čase a nyní již spokojeně bydlíme. Děkujeme za Váš profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Vaše služby bychom vždy bez váhání doporučili.

S přátelskými pozdravy Pohanka a Pazderová

Vážená paní Maděřičová, Tímto emailem bych Vám ráda poděkovala za hladký průběh prodeje bytu. Vše bylo bez komplikací, domluva s Vámi byla bezchybná (zvláště oceňuji přístup při domluvě bez mailu). Vše jste zařídila a já jsem neměla žádné starosti. Oceňuji Váš aktivní přístup i Vaše znalosti a odborné kvality s důrazem na každý detailů. Jste člověk na svém místě a profesionál ve svém oboru.

S pozdravem M.Kropáčková

Realitní makléř Ing. Petr Vaněk je skutečný profesionál ve svém oboru a podle mě patří mezi TOP makléře v České republice. Sympatický s příjemným vystupováním se ochotně a zodpovědně ujal prodeje mého bytu, který se uskutečnil v krátké době, a věřím, že ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Za mě mohu všem, kteří uvažují o prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti, pana makléře, Ing. Petra Vaňka, jedině doporučit.

Mgr. Eva Maxová

Obrátili jsme se na paní Lenku Maděřičovou v létě 2017 se žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje bytu ve Žďáru nad Sázavou. Jedním z důvodů bylo její portfolio úspěšně prodaných nemovitostí a doporučení předchozích klientů. A i my se připojujeme s kladným hodnocením a jednoznačným doporučením jejích služeb. Díky dlouholetým zkušenostem a skvělé znalosti trhu nemovitostí, jejímu profesionálnímu a inovativnímu přístupu, jakož i její spolupráci s profesně spolehlivými odborníky (finanční poradkyní a advokátkou) se podařilo naši nemovitost prodat v rekordně krátkém čase za na poměry okresního města nadstandardní cenu a zajistit veškeré „papírování“ s tím spojené. Přejeme paní Lence Maděřičové hodně profesních i soukromých úspěchů. Málokdy se dnes podaří spolupracovat s člověkem tzv. na svém místě, který své profesi rozumí a „žije jí“.

S přátelským pozdravem Macháčková

Dobrý den, Děkujeme Vám za poskytnuté služby spojené s koupí bytu. Oceňujeme maximální profesionalitu, příjemný a vstřícný přístup a plynulost realizace transakcí. Pokud budeme v budoucnu potřebovat realitní služby, s důvěrou se na Vás obrátíme.

S pozdravem Podlipní

Jsem velmi ráda, že jsem svoje záležitosti kolem prodeje nemovitosti svěřila právě panu Ing. Petru Vaňkovi. Je profesionální, ochotný, rychlý, operativní, slušný a naprosto spolehlivý. Jednání s ním bylo na vysoké úrovni a velmi příjemné. Prodej nemovitosti je v životě zásadní věc, kterou lidé moc často neprovádí, mají obavu a starosti z celého procesu. Proto jsem taktéž ocenila, že se pan Vaněk o vše postaral velmi dobře, a vše probíhalo hladce, a zátěž byla pro mne tudíž minimální.

Jana Melicharová

Prodávat nemovitost není v dnešní době lehká záležitost, a proto jsem již od začátku věděl, že tento proces svěřím někomu, komu mohu věřit… a to nejen po pracovní stránce. Díky Lence Maděřičové se vše povedlo podle nejlepších představ. Paní Maděřičová je naprostá profesionálka v oboru, všechny její krůčky v procesu prodeje bytu dávaly smysl a během týdne byl byt prodán. Díky způsobu prodeje (nabídky a reklamy), profesionalitě a vlídného přístupu paní Maděřičové byl byt prodán za výrazně vyšší cenu, než bylo v původní nabídce. Všechny záležitosti s prodejem bytu měla pevně v rukou a já jsem se nemusel o téměř nic starat. Paní Maděřičová tímto přístupem smazává veškeré negativní pocity, které mohou lidé z realitních makléřů mít a spolupráci právě s ní mohu jen vřele doporučit!!

S pozdravem Smetana

Paní Maděřičová, chtěli bychom Vám tímto vyjádřit dík a spokojenost s realizací koupě nemovitosti (dnes již našeho domečku), provedené ve Vašem zastoupení skrze realitní kancelář. Člověk si takovou věc nekupuje každý den, a tak si málokdo umí představit administrativu spojenou s tímto úkonem. Ani my jsme v podstatě nevěděli, jaký sled právních úkonů komplikovaných novým občanským zákoníkem, smluv, ošetření financí a podobně nás čeká a že je to běh na dlouhou trať. Navíc v našem případě jsme museli transakci částečně zafinancovat úvěrem a o to byla celá věc komplikovanější a náročnější. V dnešním světě plných podvodníků a právních kliček, jsme měli celkem obavy, jak to zvládneme. Od první chvíle jsme se však u Vás setkali s profesionálním přístupem, kdy nám byl Vámi zajištěn kompletní servis všech úkonů, počínaje prohlídkou nemovitosti a jejího předání. Co bylo velice příjemné, byla Vaše pružnost a ochota při řešení všech drobných i větších potížích, které se vyskytnou téměř vždy při takové transakci, a také vaše dosažitelnost prakticky v kterýkoli den a čas. K hladkému průběhu nám velice pomohlo i zajištění finančního poradenství s vyřízením úvěru, jednáních s bankou a pojištění nemovitosti skrze Vaši externí spolupracovnici. Dnes již bydlíme šťastně v domečku kde je krásně, čekáme na přírůstek do rodiny a hlavně, jsme ve svém! Vše se stihlo v daných termínech, a to díky Vaší profesionalitě a férovému jednání. Ještě jednou dík a jen tak dál!!! Myslíme, že od Vás by se mohla již spousta jiných obchodníků co učit.

J. D. s rodinou

Pan Vaněk je velmi příjemný a ochotný člověk. Jedná profesionálně a precizně. Jeho služby mohu jen vřele doporučit všem.

Alena Kejiková

Poděkování vyslovuji paní Lence Maděřičové, která se svým profesionálním přístupem postarala o rychlé vyřízení všech formalit a prodeji domku a následné koupi bytu v Měříně. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem V.Š.

Děkuji tímto paní Lence Maděřičové za prodej mého rodinného domu s hospodář. budovami a zahradou v Níhově. Oceňuji Vaše rychlé, slušné a odborné jednání na úrovni. Dalším klientům Vás mohu jen doporučit.

Váš N.

Paní Lenko, ani nevím proč, ale občas mi zalétnou vzpomínky na Vás a na vaši několikaměsíční spolupráci. Trpělivě jste mne a moji rodinu vedla procesem při prodeji domu. Vůbec si neuvědomuji, jestli jsem se kdy setkala s úřední osobou Vašich kvalit – s tak vstřícným, obětavým, příjemným, srdečným vystupováním. Jste citlivý, hodný, hodnotný člověk, který se tak často nepotká. Moc ráda jsem Vás poznala a do Vašeho dalšího života Vám z celého srdce přeji jen a jen to nejlepší a to i Vaší rodině. Určitě na Vás nezapomenu.

V. Š., Mikulovice

Několik roků jsme se snažili prodat přes různé realitní kanceláře chalupu na Vysočině. Na jaře jsme poptali Vaši realitní kancelář s makléřkou paní Maděřičovou. Musíme ji velmi poděkovat za přístup k naší problematice, za vyřízení všech formalit týkajících se prodeje chalupy. Po několika letech jsme chalupu za 4 měsíce měli prodanou. U paní Maděřičové si ceníme její ochotu a jejího profesionálního přístupu k práci. Takových lidí je málo, a proto ji všem vřele doporučujeme.

S pozdravem Š.

Dobrý den, chci alespoň touto formou poděkovat vašemu certifikovanému realitnímu makléři panu Ing. Petrovi Vaňkovi z pobočky v Brně.. V době letošních prázdnin p. Ing. Vaněk připravil a uskutečnil prodej mého dnes již bývalého bytu v Boskovicích. I když tato záležitost byla více obtížná, protože bydlím v Kladně, celou akci připravoval velmi pečlivě a svědomitě. Průběžně mě informoval o aktuální situaci e-mailem nebo po telefonu. Několikrát navštívil byt sám i se zájemci o koupi. Dokonce zajistil dopravu k jednání mé nemocné matky do Brna a mě do Blanska. Byla jsem mile překvapena, jak p. Ing. Vaněk prodej rychle, bez průtahů vyřídil. Nyní je celá záležitost dokončena a mně nezbývá než velmi poděkovat p. Vaňkovi za jeho profesionalitu – znalost, snahu, ochotu, rychlost ve vyřizování - a navíc za velice příjemné jednání při prodeji bytu. Má zásluhu na tom, že při každé možné příležitosti vždy doporučuji svým známým, aby se při koupi nebo prodeji své nemovitosti obrátili na vaši realitní kancelář.

S pozdravem Mgr. Iva Divišová

Dobrý den, během minulého roku jsme při shánění a koupi nemovitosti spolupracovali s Vaším zaměstnancem panem Ing. Petrem Vaňkem. Požádal nás, abychom krátce zhodnotili jeho práci. Pan Vaněk vždy vstřícně a aktivně reagoval na naše dotazy a požadavky, během celého roku vybíral a informoval nás o nemovitostech, které by nás mohly zajímat. Zprostředkovával prohlídky nemovitostí, kterých se vždy účastnil. Dohlížel rovněž aktivně na zprostředkování smlouvy a následných náležitostí, i když vaše RK naši nemovitost nenabízela. Staral se o věci nad rámec svých povinností a operativně řešil vzniklé problémy. Pokud mohu porovnat jeho práci s agentem společnosti, která naši nemovitost nabízela, pak mi nezbývá než použít slova klasika: "Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat".

S pozdravem Jan Dvořák, Zuzana Benediktyová

Rád bych vyjádřili maximální spokojenost se službami realitní kanceláře, zejména s paní Maděřičovou. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany paní makléřky se mi dostávala potřebná péče. Vše fungovalo jak má, od advokátní úschovny, komunikace s katastrem nemovitostí, bankami, až po přepsání služeb z původního majitele. Paní realitní makléřku Lenku Maděřičovou mohu všem doporučit.

Pavel Sojka

Chtěl bych poděkovat touto cestou společně se sestrou panu Ing. Vaňkovi, který nám pomohl při prodeji nemovitosti (byt 1+1) v Adamově. Pan Vaněk by mohl být vzorem makléřů dnešních realitních společností. Od začátku až do konce prodeje nemovitosti jsme byli společně se sestrou příjemně překvapeni velmi slušným a korektním jednáním. Veškeré dohodnuté detaily při prodeji byly splněny včas, bez jakýchkoliv problémů. Chtěl bych panu Vaňkovi popřát hodně klientů a do jeho další práce popřát mnoho úspěchů. Kdybych se dozvěděl, že někdo z mého okolí má v úmyslu prodávat nemovitost, určitě bych mu doporučil takového makléře, jakým je pan Vaněk.

S pozdravem Jiří Sychra

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři, konkrétně Lence Maděřičové za prodej rodinného domku v Újezdě u Brna. Prodej byl uskutečněn ve velmi krátké době k všeobecné spokojenosti. Jednání o prodeji bylo vedeno velmi seriózním způsobem. Vaši realitní kancelář bych doporučil všem ve svém okolí, zejména Lenku Maděřičovou.

R. F., Telnice

Dobrý večer, pane Vaněk, K úvodu bychom chtěli říci, že jsme byli s Vašimi službami velice spokojeni. Vždy jste vystupoval profesionálně, vše nám důkladně vysvětlil, byl vstřícný a všestranně příjemný. Děkujeme za seriózní jednání, díky němuž jsme Vám mohli naplno důvěřovat. Koupě nemovitosti dopadla i přes pár nepříjemností, které ovšem nebyly Vaší viny, zdárně. Spolupracovali jsme s Vámi rádi, proto bychom Vás stejně vřele doporučili i pro jiné kupující/klienty. Přejeme hodně štěstí v pracovním, ale i v soukromém životě.

Srdečně zdraví Vafková, Urbáni

S Vaším makléřem Petrem Vaňkem jsem byl velice spokojen. Poradil mně ve všech náležitostech s prodejem bytu a vše k prodeji zařídil. Všem ostatním zájemcům ho mohu vřele doporučit.

Bohuslav Brandejs

Vážení paní Maděřičová, děkuji Vám za spolupráci při prodeji bytové jednotky. Oceňuji Váš aktivní přístup i Vaše znalosti a odborné kvality s důrazem na každý detail. Od okamžiku podpisu zprostředkovatelské smlouvy jsem se nemusel o nic starat, nikam chodit a nic vyřizovat. Vše bylo na Vás a vše jste dokonale zvládla. Celá transakce proběhla kvalitně, rychle, profesionálně a podle mých představ. Jste člověk na svém místě a příště se na Vás opět rád a s plnou důvěrou obrátím. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.

S pozdravem R. Zelinka

Se službami paní Maděřičové jsem byla velmi spokojená. Vše vyřídila za mě a já se nemusela o nic starat. Také mi doporučila a domluvila financování. Vše klaplo jak mělo a šlo hladce. Velmi oceňuji její profesionální a také lidský přístup. Mohu jen doporučit.

N. Fleischnerová (Brno)

Vyjadřuji pochvalu p. Lence Maděřičové za profesionální a lidský přístup v prodeji mé nemovitosti ve Zlíně – Malenicích. Velmi doporučuji ostatním klientům. Její práce byla velmi profesionální a na úrovni.

B. Váňová (Zlín)

S přístupem a jednáním paní Maděřičové jsem byl velmi spokojen. Určitě bych jí doporučil už kvůli jejímu vstřícnému jednání a rychlosti při vyřizování.

Mikuláš

Děkujeme za dobře provedenou práci, jsme spokojeni s tím jak jste kvalitně zařídila všechny potřebné dokumenty.

S pozdravem rodina Veysova

Chtěl bych poděkovat p. Maděřičové, za vstřícné a ochotné jednání v mojí situaci. Vždy se přizpůsobila v rámci mého volna. Pravidelně mě informovala o prodeji bytu. I na mé dotazy mě vždy ochotně a přátelsky odpověděla. Vřele bych p. Maděřičovou doporučil.

S pozdravem Pejcha

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Ochrana osobních údajů a Obchodní podmínky.
OK